O firmie Dachblach Wrocław

Poznaj Dachblach producenta rynien i obróbek blacharskich z Wrocławia.

Jesteśmy firmą z 35-letnim doświadczeniem w branży blacharsko-dekarskiej.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam elastycznie reagować na potrzeby klientów i dostosowywać nasze możliwości do rosnących wymagań rynku, na którym nie pośredniczymy w sprzedaży ale jesteśmy bezpośrednim producentem proponowanych wyrobów i dostawcą dla firm dekarskich.

Dzięki przyjętej strategii możemy dziś oferować najbardziej korzystne warunki współpracy kreując ceny rynien i obróbek blacharskich.

Przy większych zamówieniach udzielamy dużych rabatów.

Prawdopodobnie z tego powodu zaopatruje się u nas większość firm dekarskich z Wrocławia i okolic. Doceniamy to i dokładamy wszelkich starań aby ten stan trwał jak najdłużej, pozostając jednocześnie otwarci na zapytania klientów z całej Polski.

Większość zamówień  realizujemy z dnia na dzień, a zlecenia drobne wykonujemy na poczekaniu.

Posiadamy park maszynowy umożliwiający nam produkcję rynien i rur spustowych w odcinkach maksymalnej długości do 4 mb, a profesjonalnych obróbek blacharskich nawet do 6 mb. Doświadczeni dekarze doskonale wiedzą jak bardzo ułatwia to pracę i przyspiesza montaż obniżając jego koszty.

Nowością w firmie Dachblach jest produkcja kanałów wentylacyjnych o przekroju prostokątnym na potrzeby branży wentylacyjnej.